Сайт працює в тестовому режимі
ЧОМУ ЗМІНЮЄТЬСЯ ЦІНА НА СТІНОВУ КЕРАМІКУ?
Ціна на газ на європейських біржах продовжує рости та бити все нові й нові рекорди. Дана ситуація виникла на фоні дефіциту, який розгорнувся перед опалювальним сезоном у Європі. Оскільки в Україні газу внутрішнього видобутку є достатньо лише для потреб населення і потреб "Теплокомуненерго", то держава, приватні постачальники, змушені шукати ресурс або на українській енергетичній біржі, або на європейських біржах, де ціни є набагато вищими.Сьогодні хотіли б детальніше розповісти про проблему різкого збільшення ціни на природний газ. Який це має вплив на українське виробництво та кінцевий продукт будь-якого вітчизняного підприємства.Для комерційних установ з червня по жовтень 2021 ціна на газ зросла майже на 200%, це значно вплинуло й усіх виробників кераміної продукції. Таким чином вартість керамічних виробів зросла мінімум удвічі.Чому ми змушені змінювати ціну?

Собівартість керамічних виробів в середньому складає 70% від вартості газу. Ціна газу, так би мовити, формує кінцеву ціну керамічних виробів ЗБК. І на жаль, ми ніяк не можемо вплинути на дану ситуацію. Скажемо більше, велика частина наших конкурентів взагалі були змушені закрити виробництво.

Звичайно, ситуація є складною для будь-якого роду бізнесу, але можемо впевнено сказати, що явище є тимчасовим. Ми розраховуємо, що ринок керамічної продукції стабілізується найближчим часом.Враховуючи усі зміни, які відбулись в Україні, для зручності наших покупців ми щодня консультуємо та розраховуємо точну вартість продукції ЗБК. Якщо ви бажаєте дізнатись точну вартість керамічних виробів, звертайтесь у відділ продажу Закарпатської будівельної кераміки за номером: 067 311 38 77 або електронною адресою: sales@zbkrusinia.com.ua

02 / 11 / 2020